Про нас

Шановні наші відвідувачі!

Наша інтернет-магазин День Замовлення, пропонує Вам якісну та екологічно чисту продукцію виробників з Південної Кореї за доступними цінами!

Значемой особливістю всієї пропонованої продукції в використанні:

  • економічність
  • екологічність
  • естетичність

Виробництво представленої тут продукції засноване на багатовікових східних традиціях, рецептура багато в чому унікальна! Тут не використовуються шкідливі для людини і навколишнього середовища компоненти, такі як: фосфати, парабени, тваринні жири, інші хімічні склади, на відміну від західних або російських аналогів!

Ми напряму імпортуємо товари від виробників Південної Кореї.

Пропонуємо нашим клієнтам тільки сертифіковану продукцію, що відповідає найвищим стандартам якості. Замовляючи товар в нашому інтернет магазині ви, в першу чергу, отримуєте високоякісний продукт. Ви з легкістю можете вибрати товари за рахунок наявності докладного опису і характеристик:

Вся продукція проходить процедури сертифікації і державної реєстрації в уповноважених органах. Має всі супровідні документи, наявність яких необхідна для реалізації товару відповідно до чинного законодавства (сертифікати відповідності, свідоцтва про держ. Реєстрації і т.д).

markerВідкрити карту
Зв'язок будь-яким мессенджером
×
Подзвонити